Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon zaproszenie

Wystawa prac Anastasii Hlushko

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

świadectwa zostały rozdane, zaczął się zatem wyczekiwany czas wakacji, czas zasłużonego odpoczynku. Wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli wyjechać z Kalisza, zapraszamy na wystawę prac naszej uczennicy Anastasii Hlushko. Dziewczynka przyjechała do naszego miasta z Ukrainy kilka miesięcy temu, a już zdążyła zachwycić nas swoim talentem.
Zdolności plastyczne Anastasii dostrzegł i docenił pan Jakub Multan, malarz-hobbysta obecny w Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu na uroczystym podsumowaniu projektu „Gwieździstym szlakiem kaliskich legend”. Artysta otrzymał wtedy portret wykonany właśnie przez Anastasiię i obiecał zorganizować dla niej wystawę. Tak się też stało i już od poniedziałku (27.06.) prace naszej uczennicy będzie można oglądać w Galerii Tęcza przy ul. 3 Maja 1.
Panu Jakubowi Multanowi serdecznie dziękujemy, a wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy na ten niezwykły wernisaż!

Zerknijcie także tutaj:

http://www.facebook.com/sp12.kalisz
https://www.facebook.com/LatarnikKaliski/photos/pcb.5561510617246118/5561510290579484/

AG

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility