Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon akcje charytatywne

Podsumowanie akcji
Wyprawka dla dzieci z Tanzanii

Nasz szkoła włączyła się do akcji „Wyprawka dla dzieci z Tanzanii”. Jesteśmy bardzo wdzięczni tym uczniom, którzy w bezinteresowny sposób włączają się do charytatywnych akcji. Wszystkie dostarczone rzeczy zostały skrupulatnie spakowane i odwiezione do Zespołu Szkół nr 9 w Kaliszu, która wspierała akcję. Tam właśnie, dnia 10 czerwca 2022 r. odbyło się podsumowanie akcji podczas spotkania, które uświetniło wystąpienie przedstawicieli projektu Studenci Uniwersytetu Adama Mickiewicza bez Granic. Studentki wydziału pedagogiki opowiedziały o pomocy na Madagaskarze podczas ostatniej wyprawy. Oprócz naszej szkoły w akcję włączyły się SP 1, SP 14 i SP 17. Zebrane dary niebawem wyruszą do Tanzanii. 

Obraz zawierający osoba, wewnątrz, grupa, osoby

Opis wygenerowany automatycznie
Obraz zawierający wewnątrz, podłoże, stół, stół w jadalni

Opis wygenerowany automatycznie

Grażyna Dereń-Jamnicka

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility