Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Tajniki pracy strażaka

6 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej Kalisz-Lis. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1a i 1b usłyszały wiele ciekawych informacji na temat bezpieczeństwa oraz pracy strażaków, którzy zajmują się nie tylko gaszeniem pożarów, ale także wieloma innymi, ważnymi zadaniami związanymi z ochroną zdrowia i życia ludzi.
Podczas spotkania dzieci miały możliwość obejrzenia z bliska wozu strażackiego oraz jego wyposażenia. Wszyscy mogli spróbować swoich sił i zmierzyć się z prawdziwym wężem strażackim. Nasi goście nie tylko z zapałem opowiadali o pracy strażaka, ale również cierpliwie odpowiadali na wszelkie pytania.
Bardzo dziękujemy za niezwykle ciekawe i pouczające spotkanie.

Przygotowała – p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility