Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon Dzień Dziecka

Warsztaty pieczenia pizzy

Z okazji Dnia Dziecka klasa 1b wybrała się do Restauracji Piwnica „ Ratuszowa”na warsztaty pieczenia pizzy. Frajda była niesamowita!!!
Dzieciom udało się zwiedzić restaurację, od tzw. „kuchni”, wyrobić samodzielnie ciasto a następnie udekorować swoją pizzę ulubionymi składnikami.  Uczniowie poznali krok po kroku proces pieczenia włoskiej potrawy.  Niewątpliwie najprzyjemniejszym momentem zajęć była degustacja własnoręcznie przygotowanej pizzy. Okazało się, że nasi uczniowie są świetnymi kucharzami, którzy potrafią pracować w zespole. 


Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom. Wycieczka bardzo nam się podobała i wróciliśmy do szkoły uśmiechnięci i najedzeni, a właścicielom Restauracji Piwnica „ Ratuszowa” bardzo serdecznie dziękujemy za warsztaty, przepyszną pizzę i serdeczną gościnność.  Dziękujemy!!!

7 czerwca z takich samych warsztatów będą też korzystali uczniowie z klasy 1a.

Przygotowała – p. Bogna Foluszna

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility