Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Dzień Dziecka na sportowo

KLASY 4-8

Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dzisiaj Dzień Sportu dla uczniów klas 4-8.


Po wykonaniu wszystkich zadań uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie wykonali plakaty na temat zdrowego trybu życia.

KLASY 0-3

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca odbył się Dzień Sportu.

 Motto tego dnia to zdanie opisujące olimpiadę: „Najważniejszą rzeczą w Igrzyskach Olimpijskich jest nie zwyciężać, ale wziąć w nich udział, podobnie jak w życiu nie jest ważne triumfować, ale zmagać się”.

 Po uroczystym otwarciu, odśpiewaniu hymnu i złożeniu przyrzeczenia uczniowie obejrzeli występ zespołu akrobatycznego „Gumki” pod kierunkiem p. Małgorzaty Kamińskiej. Do zmagań sportowych zachęciła młodych sportowców p. Marta Purzyc, która poprowadziła rozgrzewkę w postaci zumby.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w rywalizacji zespołowej – między klasami w różnych konkurencjach sportowych.  Po wyczerpujących konkurencjach sportowych wszyscy przystąpili do wykonania zdrowego II śniadania.

Na zakończenie mali sportowcy otrzymali dyplomy  jako formę uznania za zabawę według uczciwych i honorowych zasad.

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility