Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon konkurs

Zabawa z „Hobbitem”

28 kwietnia odbyła się I edycja Konkursu wiedzy o powieści „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Uczniowie klas szóstych, którym dedykowane były zmagania z bohaterami powieści Tolkiena, wykazali się ogromną wiedzą na temat „Hobbita”. Wzięli udział w quizie, który wnikliwie sprawdził, czy uczestnicy nie zapomnieli o żadnym wydarzeniu i postaci. Doskonale poradzili sobie także z przygotowanymi rebusami i zagadkami, a nawet wytropili ukryte w biografiach Tolkiena błędy. Gratulujemy wszystkim!

Zuzanna Twardowska – I miejsce – 83%
Magdalena Józefiak  – II miejsce – 81%
Igor Piotrowski – II miejsce – 81%
Julia Lebioda – III miejsce – 49%

Przygotowała – p. Magdalena Kaczkowska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility