Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon konkurs

W kręgu poezji

26 kwietnia uczennice naszej szkoły, Joanna Banaszak i Julia Buczek z klasy 7c, wzięły udział w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „W kręgu poezji” organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu. Zadaniem uczestników była recytacja wybranego dzieła polskiego poety. Poziom konkursu był bardzo wysoki, w rywalizacji wzięło udział aż trzydzieścioro uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z Kalisza i powiatu.  Tym bardziej gratulujemy dziewczętom odwagi i determinacji.  Nasze reprezentantki zmierzyły się z utworami Wisławy Szymborskiej i Bolesława Leśmiana. Miały również okazję zwiedzić liceum i wziąć udział w warsztatach teatralnych. Życzymy sukcesów w kolejnych latach.

Przygotowała – p. Magdalena Kaczkowska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility