Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Dzień bez plecaka

Dzień bez plecaka (z ang. „no backpack day”) to wybrany przez samorząd szkolny dzień, w którym wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele przychodzą bez plecaków i toreb. Zabawa polega na tym, by jednocześnie przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory. Liczy się pomysłowość i spryt – książki, zeszyty i inne artykuły szkolne można spakować w dowolny, zwykle zabawny sposób. 

1 kwietnia 2022r. nasi uczniowie postanowili wykazać się inwencją twórczą i udać się do szkoły bez plecaka. Akcja “Dzień bez plecaka” ogłoszona przez Samorząd Uczniowski obudziła w nich niespotykane pokłady kreatywności.
Zobaczcie w czym przynieśli książki, zeszyty i przybory do pisania. 

W galerii możecie popodziwiać kilka pomysłów.

Przygotowała: p. Joanna Biernat
Opiekun SU 

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility