Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon konkurs

„Mądra głowa tabliczkowa”

Pod takim tytułem odbył się konkurs matematyczny, w którym zmierzyli się najlepsi z najlepszych w tabliczce mnożenia.
15 matematycznych umysłów z kl. 4-5, wyłonionych w eliminacjach, rywalizowały w zmaganiach rachunkowych podczas I Szkolnego konkursu matematycznego „Mądra głowa tabliczkowa” , który odbył się 22 marca 2022 w Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu. Uczniowie przygotowali się doskonale, a na podium zamiast 3 liderów znalazło się ich aż… siedmioro!

Wyniki konkursu:

Wszystkim serdecznie gratulujemy, jesteśmy z Was dumni! Rozwijajcie swoje umiejętności rachunkowe, a my czekamy na Wasze dalsze sukcesy w konkursach matematycznych.

Przygotowała: p. Grażyna Dereń-Jamnicka
p. Ewa Zegler

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility