Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon

Powrót do nauki w szkole

Przypominamy, że już w poniedziałek, tj. 21 lutego 2022, wszyscy uczniowie naszej szkoły zostaną przywitani radosnym brzmieniem dzwonka. Po 3 tygodniach nauki zdalnej, do szkolnych ław powracają uczniowie kl. 5-8.

– To definitywny koniec nauki zdalnej – mówił podczas konferencji prasowej minister Przemysław Czarnek. – Jestem przekonany, że do końca roku szkolnego będziemy mogli się uczyć właśnie w taki sposób.

Ważną dla funkcjonowania szkół decyzję podjęło Ministerstwo Zdrowia. Zniesione zostały tzw. kwarantanny z kontaktu. Dotychczas obowiązkowej kwarantannie musiały poddać się osoby, mające kontakt z osobą zarażoną. Znacząco utrudniało to organizację zajęć w pandemii. Od teraz kwarantanny z kontaktu nie mają już obowiązywać.

Źrodło: strefaedukacji.pl

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility