Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon Dumni z Agaty!

Uczennica naszej szkoły
oddała włosy na rzecz Fundacji Rak’n’Roll

Uczennica naszej szkoły zdecydowała się na szlachetny
i piękny gest. Agata Fijałkowska z klasy 7b oddała swoje włosy na rzecz działań fundacji Fundacji Rak’nRoll Wygraj Życie w ramach akcji „Daj Włos!”

Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich działań naszych uczniów świadczących o ich wrażliwości i wielkich sercach. Gratulujemy pięknej postawy .

Peruki z naturalnych włosów są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia do wysokości niewielkiego limitu (250 zł),
a ich cena jest wysoka. Dlatego od 9 lat fundacja pomaga kobietom w trakcie chemioterapii wyglądać dobrze –
w Programie Daj Włos! otrzymują one peruki bezpłatnie. Każdy może obciąć włosy w dobrym celu i przekazać je do Rak’n’Rolla. Dalej powędrują do perukarni Rokoko, która zrobi dla Pań wygodne i piękne peruki.

Wiadomość od Fundacji: ”Cześć! Twoje warkocze do nas dotarły! Bardzo Ci za nie dziękujemy 🙂 Przekazujemy je do perukarni,
aby powstały z nich piękne peruki z naturalnych włosów dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego. W załączniku przesyłamy podziękowanie przygotowane specjalnie dla Ciebie. Chociaż w ten symboliczny sposób chcemy wyrazić naszą wielką wdzięczność
i podziw dla Twojego wielkiego serca! Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na : www.raknroll.pl lub stronę facebook.com/FundacjaRaknRoll. Love, Peace & Rak’n’Roll”

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility