Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon konkurs

KONKURS KOLĘD ROZSTRZYGNIĘTY

Informujemy, że w dn. 28 grudnia 2021 Jury XII Międzyszkol-nego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu rozstrzygnęło konkurs, który w bieżącym roku szkolnym odbył się drogą internetową. Uczestnicy nadesłali swoje nagrania, którym przyjrzało się Jury w składzie:

dr Beata Michalak-Konieczna – muzykolog, muzykotera-peuta, wykładowca Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu

dr Krzysztof  Niegowski – kompozytor, dyrygent, dyrektor Studium Organistowskiego w Kaliszu 

mgr Patrycja Kliber – wokalistka i organistka jednego
z kaliskich kościołów,  wykładowca Studium Organistowskiego w Kaliszu

Jurorzy wybrali 15 najlepszych wykonań. Poniżej przedsta-wiamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych, ale  szczegóły zostaną ujawnione dopiero na uroczystości wręczenia nagród.

Wszystkim uczestnikom serdeczne gratulujemy, gdyż jak podkreśliła przewodnicząca Jury, p. Beata Michalak-Konieczna, poziom był bardzo wysoki, a wybór laureatów niezwykle trudny! 

Nagrody ufundowane przez Starostę Powiatu Kaliskiego
oraz PUK S.A. w Kaliszu (bony o wartości 200zł dla zdobywcy Grand Prix,  150 zł – I miejsce, 100 zł – II miejsce i 50 zł – miejsce III oraz drobne upominki za wyróżnienie) zostaną przyznane i rozdane w dn. 12 stycznia 2022 w Szkole Podstawowej nr 12  w Kaliszu, przy ul. Długosza 14
o godz. 14.30.

Każdego laureata zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród z jednym opiekunem. Ze swojej strony zapewniamy, że odbędzie się ona w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnym z obowiązującymi wymaganiami sanitarnymi. 

Listę laureatów publikujemy poniżej:

Przygotowała – p. Beata Galant

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility