Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon konkurs

Wolność bez nałogów

8 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu ogłoszono wyniki konkursu „Wolność bez nałogów”,  w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Prace naszych artystów były zgłoszone w dwóch  kategoriach wiekowych 10 – 12 lat oraz  13 – 15 lat.  Spośród ponad dwustu dwudziestu prac komisja wyłoniła laureatów. Organizatorzy wręczyli 15 nagród i 25 wyróżnień.

W gronie wyróżnionych znalazła się trójka naszych artystów: Wiktoria Pytlińska, Ewa Wdowczyk oraz Anna Kalinowska. Każdy nagrodzony otrzymał m.in. Kalendarz Profilaktyczny, którego ozdobą są reprodukcje najciekawszych prac konkursowych.

Gratulujemy wyróżnień, jesteśmy z Was dumni i z czekamy na dalsze sukcesy artystyczne.

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility