Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon akcje

Akcja ekologiczna
„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Nasza szkoła bierze udział w akcji ekologicznej Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Dzięki niej rodzice oraz lokalna społeczność mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu.

Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego – wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.)

Niepotrzebny sprzęt do zutylizowania można dostarczyć do szkoły do pana KONSERWATORA, który go odbierze.
Sprzęt można przynosić do 6 grudnia 2021 r.

Jaki sprzęt można przynosić?
Wyświetl plik „Elektrośmieci”, a zobaczysz listę sprzętu, który można przynieść do szkoły:


Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility