Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Przedszkolaki w WORD

3 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – miejsca charakterystycznego dla miasta Kalisza związanego z promowaniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym, gdzie powitał nas bardzo serdecznie przedstawiciel dyrekcji pan Krzysztof Niedźwiedzki.  Podczas spotkania dzieci utrwaliły zdobyte wcześniej wiadomości  z zakresu bezpieczeństwa, obejrzały film edukacyjny  na temat widoczności po zmroku na drogach, i w związku z tym jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Te wiadomości przekazał w bardzo ciekawy sposób Pan Radosław Paduch. Ale najbardziej ekscytujące i widowiskowe było przedstawienie na płytach Ośrodka Doskonalenia, przez Pana Karola Gepperta, pokazu w jaki sposób pojazd wychodzi z poślizgu. Dzieci miały również okazję zwiedzić pomieszczenia WORD oraz zobaczyć, gdzie zdaje się egzamin na prawo jazdy. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone z upominkami w postaci odblasków.

Przygotowała – p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility