Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon akcje

Narodowe Czytanie –
„Moralność pani Dulskiej”

3 września 2021 roku nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły po raz kolejny włączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania, objętej patronatem Pary Prezydenckiej. Celem akcji społecznej jest propagowanie znajomości literatury narodowej, poprzez publiczne odczytywanie obszernych  fragmentów dzieł polskich twórców. Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. W tym ważnym przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie klas IV-VIII.

Wspólne czytanie miało miejsce w salach lekcyjnych. Tegoroczna edycja Narodowego Czytania poświęcona została „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.

Przygotowała – p. Magdalena Kaczkowska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility