Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Bezpieczne wakacje

W ostatni piątek przez zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy 2b wraz ze swoją wychowawczynią p. Martą Kaczmarek zaprezentowali Dyrekcji szkoły i swoim rówieśnikom przepis na bezpieczne wakacje.
Przyodziani w odpowiedni wakacyjny ubiór i maski przekomarzali się, czym przyjedzie lato… A następnie opowiedzieli, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Uczniowie klas młodszych poznali takie zasady jak: bezpieczne przechodzenie przez ulicę, korzystanie z kąpieli tylko pod okiem dorosłego czy nie przyjmowanie niczego od obcych ludzi. Mali aktorzy przypomnieli także ważne numery alarmowe, które teraz już znają wszyscy uczniowie. „112 – tam możesz wszystko zgłosić i o każdy rodzaj pomocy poprosić!” Te słowa wyrecytuje każdy! Na koniec uczniowie odjechali w góry i nad morze w wakacyjnym pociągu.

Po pięknym przedstawieniu zostały wręczone nagrody uczennicom, które brały udział w kółku tanecznym prowadzonym przez panią Martę Pyrzyc oraz dla mistrzów ortografii i tabliczki mnożenia wśród uczniów klasy trzeciej od pani Ewy Pisuli. Nagrody otrzymali też uczniowie, którzy ambitnie uczestniczyli w kółku kulinarnym prowadzonym przez panią Renatę Ossowską. 
Życzymy wszystkim bezpiecznych i bajecznych wakacji!

Przygotowała – p. Marta Kaczmarek 

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility