Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon apel

Apel podsumowujący rok szkolny 2020/2021

23 czerwca 2021 r., spotkali się wszyscy uczniowie kl. IV-VIII wraz z wychowawcami, innymi nauczycielami, oraz panią wicedyrektor Jadwigą Haraś, by dowiedzieć się o podsumowaniu osiągnięć naszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021.

Podczas apelu przygotowanego przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani Joanny Biernat, poznaliśmy uczniów z najwyższymi średnimi ocen, 100% frekwencją oraz laureatów poszczególnych konkursów. Członkowie SU przypomnieli kilka ważnych porad na temat bezpiecznego spędzania wakacji, by po letniej przerwie cało i zdrowo rozpocząć nowy rok szkolny.

LAUREATOM KONKURSÓW – GRATULUJEMY, A WSZYSTKIM ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.

Przygotowała – p. Joanna Biernat (opiekun SU)

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility