Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Dzień Dziecka na sportowo

1 czerwca dla uczniów klas 0- 3 został zorganizowany Dzień Sportu, którego koordynatorem była pani Ewa Pisula.
Po uroczystym otwarciu i po odśpiewaniu hymnu sportowego naszej szkoły, wszyscy uczestniczyli w tanecznej rozgrzewce prowadzonej przez panią Martę Purzyc. Uczniowie oprócz udziału w rywalizacji sportowej, przygotowali zdrowe przekąski i plakaty promujące aktywność sportową. Koło akrobatyczne pod opieką pani Małgorzaty Kamińskiej przedstawiło pokaz figur akrobatycznych wzbudzając podziw u wszystkich zawodników.
Na koniec pani Dyrektor Małgorzata Gałczyńska podsumowała zmagania sportowe naszych zawodników. Wszyscy uczestnicy sportowych potyczek otrzymali symboliczne medale  i dyplomy dla klasy. Było dużo zabawy i ruchu.

Przygotowała – p. Renata Ossowska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility