Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Uwaga, uwaga! Poszukiwani…

Ogłoszenie jest na szczęście tylko sympatyczną pamiątką
po mile spędzonym czasie w klimacie Dzikiego Zachodu.

Dzień Dziecka uczciliśmy wyjeżdżając wraz z uczniami kl. 6a
do Westernlandu. To pierwszy wspólny wyjazd i czas spędzony towarzysko po siedmiu miesiącach zdalnej nauki. Miesiące spędzone przed ekranami komputerów odmieniły uczniów nie tylko fizycznie, ale sprawiły też, że część z nich, tęskniąc za towarzystwem kolegów, zamknęła się w sobie.
Wycieczka pozwoliła nam wszystkim zintegrować się na nowo przy sporej dawce dobrej zabawy!

Mieliśmy okazję poznać kulturę i zwyczaje Indian oraz odtańczyć z nimi taniec wojenny. Obejrzeliśmy oryginalne Tipi, odwiedziliśmy kopalnię starego trapera, gdzie uczestniczyliśmy w akcji wypłukiwania złota, a następnie spróbowaliśmy swoich możliwości na torze przeszkód.

Atrakcjami, które jeszcze długo będą przez nas wspominane są na pewno: rzut do tarczy Tomahawkiem, ujeżdżanie byka rodeo oraz dojenie dzikiej krowy (tu dziewczyny wykazały się skrywanym talentem).

To była udana wyprawa edukacyjna i integracyjna. Wszyscy wrócili zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu „w realu” 🙂

Relację przygotowała: Agnieszka Giernalczyk
wychowawczyni kl. 6a

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility