Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon informacja

Bezpieczny i radosny powrót do szkoły

Z radością informujemy, że od dnia 31 maja 2021 wracamy
w pełni do nauczania stacjonarnego, czyli na terenie szkoły.

Lekcje będą się odbywały według planu wrześniowego
z drobnymi poprawkami wniesionymi w II okresie.  Wychowawcy prześlą Rodzicom i Uczniom zaktualizowany plan za pośrednictwem dziennika internetowego LIBRUS oraz na pocztę Gmail. Można go również znaleźć na naszej stronie internetowej: sp12.kalisz.pl.

Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie zajęcia i przerwy będą odbywały się w pełnym reżimie sanitarnym, podobnie jak na początku roku szkolnego. Część przerw będziecie spędzać w salach, a część na korytarzach lub dziedzińcu. Nadal obowiązuje noszenie maseczek we wspólnych przestrzeniach, czyli w szkole na korytarzach. Maseczki ściągamy dopiero
w klasie po zajęciu miejsca w ławce. Pamiętajcie też, że wchodząc do szkoły należy zdezynfekować dłonie.

Pamiętacie, którymi wejściami wchodziliście do szkoły? Przypominamy, bo tego porządku będziemy się nadal trzymali:
WEJŚCIE A  – KLASY 7-8
WEJŚCIE B  – KLASY 4-6 ; ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
WEJŚCIE C  – KLASY 1-3

Drodzy Uczniowie – nie stresujcie się! Nie będziemy zasypywać Was klasówkami! Zależy nam, żeby Wasz powrót był przyjemnością, a nie jedynie koniecznością.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility