Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon informacja

Egzamin ósmoklasisty 2021

Kochani Ósmoklasiści,

Przed Wami trzy dni niezwykle ważnych egzaminów, czas sprawdzenia wiedzy merytorycznej i egzamin z odpowiedzialności społecznej. Życzymy Wam łatwych tematów, prostych równań i zrozumiałych rozmówek, ale przede wszystkim POŁAMANIA PIÓRA!

Pamiętając o trwającej pandemii – test przeprowadzony zostanie w reżimie sanitarnym z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Dni egzaminu, tj. 25-27.05.2021, są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

PRZYPOMINAMY
Przypominamy uczniom o zachowaniu co najmniej dwumetrowego dystansu od swoich kolegów i nauczycieli, zasłonięciu ust i nosa na terenie szkoły do momentu zajęcia wyznaczonego miejsca do pisania egzaminu. Numery miejsc będą losowane przez Przewodniczącego Zespołu Egzaminacyjnego.

PROSIMY
Prosimy nie przynosić książek, telefonów, czy maskotek – i tak będą musiały zostać zdeponowane przed wejściem na salę egzaminacyjną. Pamiętajcie natomiast o stroju galowym oraz przyborach do pisania, ponieważ nie będzie wolno pożyczać sobie długopisów, ołówków czy linijek.  Potrzebny będzie także dokument potwierdzający Waszą tożsamość – legitymacja szkolna
Warto także wziąć ze sobą butelkę wody, przepisy uniemożliwiają zapewnienie Wam napojów.

NIE ZAŚPIJCIE!

25 maja 2021, godz. 9:00 – język polski
26 maja 2021, godz. 9:00 – matematyka
27 maja 2021, godz. 9:00 – język angielski

Ogólnopolskie wyniki egzaminu ósmoklasisty będą ogłoszone 2 lipca br. Tego samego dnia swoje wyniki poznają uczniowie. Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty uczniowie otrzymają 9 lipca br.

POWODZENIA!

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility