Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon konkurs

Konkurs dla uczniów klas V

Uczniowie klas V !
Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” organizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kaliszu. Tegorocznym zadaniem konkursowym jest przygotowaniu prezentacji multimedialnej odnośnie szkodliwości palenia tytoniu i inhalowania e-papierosów. Prezentacje należy wysłać do pedagoga izabelajas@sp12.kalisz.pl  lub psychologa szkolnego karolinasec@sp12.kalisz.pl w terminie do  26.03.2021r.  

Poniżej publikujemy regulamin konkursu, w którym znajdują się dokładne informacje. 

Pedagog szkolny – Izabela Jaśkiewicz
Psycholog szkolny – Karolina Secler-Szczepaniak

W ubiegłym roku wyróżnienie w konkursie „Wolność bez nałogów” otrzymał uczeń kl. 5a (dzisiaj 6a) – Mateusz Rzepka

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility