Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon Konkurs „Matematyczny Kalendarz Adwentowy”

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w bardzo ciekawym konkursie matematycznym »Matematyczny Kalendarz Adwentowy« (Juniorzy 2020).
Do konkursu można przystąpić w każdej chwili do momentu opublikowania ostatniego zadania.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:
https://kalendarzadwentowy.edu.pl/2020/matematyka-juniorzy/
Poprzez udział w konkursie uczeń wyraża zgodę na publikację jego imienia i nazwiska oraz nazwy szkoły na listach rankingowych oraz liście laureatów.

Ponadto na stronie Klasyfikacja SP12 „Matematyczny Kalendarz Adwentowy 2020” można odnaleźć wyniki naszych uczniów, którzy rozwiązali przynajmniej jedno poprawne zadanie i znaleźli się na oficjalnej liście rankingowej.
Uczniom, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie życzę wraz z pozostałymi nauczycielami matematyki dużo mądrości w rozwiązywaniu zadań, cierpliwości, zastanowienia przy każdym zadaniu konkursowym, sprawdzenia swojej odpowiedzi, wytrwałości w codziennym podejmowaniu trudu rozwiązania zadań konkursowych i zwyczajnie połamania pióra lub trzeba by chyba rzec- klawiatury.
Powodzenia! xD

Marcin Urbaniak
nauczyciel matematyki

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility