PostHeaderIcon zaproszenie

Pasowanie na ucznia i Stypendia JPII

Uczniowie klas pierwszych przygotowują się do uroczystości Pasowania na ucznia od początku roku szkolnego. Dzielnie uczą się wierszyków i piosenek. Swoje umiejętności zaprezentują podczas ślubowania – 14 października.

Dzieci z kl. 1a swoją uczniowską przysięgę złożą o godz. 9.00. Wtedy też po zakończeniu części artystycznej, w niezwykle podniosłej atmosferze, Pani Dyrektor wręczy dyplomy i pogratuluje naszym wspaniałym stypen-dystom.
Uczniowie kl. 1b ślubować będą o godz. 10.30, a po nich gratulacje i dyplomy odbiorą laureaci Kart Dobrego Ucznia.

Serdecznie zapraszamy uczniów kl. 1 oraz zdobywców Kart Dobrego Ucznia i Stypendium św. Jana Pawła II na uroczys-tości 14 października.

AG

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Koło szachowe
Ekologia
Accessibility