PostHeaderIcon informacja

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
26 czerwca powinniśmy spotkać się na uroczystym rozdaniu świadectw i podsumowaniu roku szkolnego 2019/2020. Jednak ze względu na obecną sytuację epidemiczną, biorąc pod uwagę liczebność naszej szkoły, rozdanie świadectw uczniom odbędzie się w ustalonych godzinach na dziedzińcu lub w holu szkoły z zachowaniem środków bezpieczeństwa.
Pragnąc zapewnić wszystkim obecnym bezpieczeństwo i odległości zgodne z wymaganiami Ministerstwa Zdrowia, prosimy, aby rodzice nie wchodzili na teren szkoły. Uczniowie odbierający świadectwa muszą mieć założone maseczki ochronne i posiadać własny długopis w celu podpisania potwierdzenia odbioru dokumentu.

MSZA ŚW. W PARAFII ŚW. MATKI TERESY NA OGRODACH – GODZ. 8.00
KLASY 3 – GODZ. 9.00
KLASY 2 – GODZ. 9.45
KLASY 1 i ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GODZ. 10.30
KLASY 4 – GODZ. 11.15
KLASY 5 – GODZ. 12.00
KLASY 6 – GODZ. 12.45
KLASY 7 – GODZ. 13.30

UWAGA!!!
Prosimy nie gromadzić się na terenie szkoły
i dostosować się do wytycznych w związku
z organizacją wydawania świadectw szkolnych.

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Koło szachowe
Ekologia
Accessibility