Słów kilka od…
bibliotekarek

Kochani Uczniowie

Po długim czasie zamknięcia, drzwi biblioteki szkolnej znów są dla Was otwarte.

ZWROT KSIĄŻEK

Zapraszamy wszystkich, którym książki kurzą się na półkach,
a Wy przekładacie je z miejsca na miejsce.

Poszukajcie wszystkich wypożyczonych przed pandemią lektur i innych pozycji poza podręcznikami.

Możecie oddawać je od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-14.00.

WYPOŻYCZANIE

Książki na wakacje wypożyczane będą jak co roku –
w ostatnim tygodniu przed zakończeniem roku szkolnego.

PODRĘCZNIKI

Podręczniki natomiast będziecie oddawali w dniach 4-5.06. edukacja wczesnoszkolna;  8-10.06. – kl. 4-8.

Dokładny harmonogram otrzymacie od wychowawców. Pamiętajcie jednak, by WSZYSTKIE podręczniki były podpisane (Wasze imię, nazwisko, klasa i rok szkolny). Zadbajcie o to, aby Wasze książki były czyste i niepopisane. Jeżeli będzie taka potrzeba – posklejajcie je w miarę swoich możliwości.
Pamiętajcie, że z tych podręczników będą w przyszłym roku szkolnym korzystali Wasi koledzy, koleżanki, a może rodzeństwo lub kuzynostwo. Oddając swoje książki zastanówcie się, czy takie chcielibyście otrzymać  w następnej klasie.

Pozdrawiamy i życzymy Wam dużo zdrowia
– Panie Bibliotekarki