PostHeaderIcon informacja

Kalisz na ferie

Kochani Uczniowie, nadszedł czas zasłużonego dla Was wypoczynku. Życzymy Wam wielu ciekawych przeżyć, ale pamiętajcie o bezpieczeństwie. Pogoda niestety w niczym nie przypomina zimowej, dlatego może zechcecie skorzystać z propozycji, jakie przygotowało dla Was miasto:
w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi dzieci, młodzież i studenci mogą bezpłatnie uczestniczyć w meczach Pucharu Polski, Ligi Siatkówki Kobiet oraz PGNiG Superligi. Wstęp na najbliższe 4 mecze Energa MKS Kalisz za okazaniem legitymacji. Pozostali kibice bilet 10 zł;


w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, przygotowaliśmy specjalny serwis informacyjny na Facebooku pn. „Kalisz na ferie” https://www.facebook.com/kalisznaferie
Jest to miejsce, w którym rodzice znajdą informacje o atrakcjach przygotowanych dla dzieci oraz ciekawostki i inspiracje do wspólnego spędzania czasu wolnego.

Miłego i bezpiecznego odpoczynku.
Do zobaczenia 10 lutego!

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Ekologia
Accessibility