PostHeaderIcon akcja charytatywna

Świątecznie i charytatywnie

Już od trzech lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w akcji Caritasu „Tytka charytatywna”. Od 11 do 17 grudnia będziemy kontynuować tę akcję. Wśród produktów, które mogą wypełnić „tytkę” znajdują się:
– cukier, kawa, herbata, ryż, kasza, konserwy, masło, margaryna, olej, słodycze, bakalie oraz środki piorące i środki czystości.
Liczymy na jeszcze większe zaangażowanie niż w ubiegłych latach. Pomóżmy ubogim, aby te święta były dla nich symbolem wiary w dobroć drugiego człowieka. Ktoś pięknie powiedział „Kto bierze napełnia ręce, kto daje napełnia serce”. Dajmy serce tym, którzy są bardziej potrzebujący od nas. Dziękujemy za każdy dar serca.

Przygotowała – p. Krystyna Witasiak

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Ekologia
Accessibility