PostHeaderIcon apel o pomoc

Pomoc dla Julki

8 listopada o godzinie 16.30 – 19.30 w Szkole Pod-stawowej nr 16 w Kaliszu (wejście od ul. Fabrycznej) organizowany jest kiermasz pomocy dla Julki – dziewczynki z klasy 7, u której zdiagnozowano złośliwego guza mózgu. Julka jest wspaniałą, miłą dziewczynką, która ma swoje plany i całe życie przed sobą.

-Jestem bardzo aktywną dziewczynką. Ta diagnoza zabrzmiała jak wyrok, a ja mam swoje plany. Chcę skończyć szkołę i iść na studia, cieszyć się dalej życiem. Koszty leczenia są bardzo duże, dlatego proszę Was o pomoc. Dla mnie to oznacza nowe życie.

W imieniu Julki, jej rodziców, wszystkich koleżanek i kolegów, organizatorów kiermaszu oraz naszym, zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie, z której cały dochód przeznaczony będzie na pomoc dla Julki (pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji).
Poza możliwością zakupu wielu pięknych, ręcznie robionych ozdób świątecznych, wypieków domowej roboty, książek, ubrań, zabawek, artykułów papierniczych, słodyczy, artykułów dekoracyjnych, obrazów  i mnóstwa innych rzeczy, czekają takie atrakcje jak:

– koncert Piano Song

– koncert Music Store

– pokaz Zumby

– występy muzyczne uczniów

– pokaz motorów i innych pojazdów

– pokaz karate

– pokaz tresury psów

– pokaz tańca hip – hop

Przez najbliższe miesiące na kaliskich aukcjach charyta-tywnych będą wystawiane atrakcyjne vouchery do firm kosmetycznych i wiele innych.

Z całego serca dziękujemy za każde wsparcie.

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Accessibility