PostHeaderIcon apel

W hołdzie BOHATEROM walk o wolność

7 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Obejrzeli ją uczniowie klas 4-8. Dowiedzieli się, dlaczego obchodzimy to święto właśnie 11 listopada, przypomnieli historię Polski z czasów zaborów, posłuchali i zaśpiewali pieśni patriotyczne tworzone przez i ku chwale walczących na froncie. Występ bardzo się wszystkim podobał. Uczniowie i nauczyciele oglądali i słuchali z zainteresowaniem, a na koniec występujących nagrodzili gromkimi brawami.
Apel został przygotowany przez uczniów klasy 5a i 4b pod opieką pani Agnieszki Giernalczyk i Justyny Młynek-Łaski, pieśni patriotyczne śpiewał chór kierowany przez panią Krystynę Witasiak, a oprawę sceniczną przygotowała pani Małgorzata Nowicka.

Na zakończenie pan Andrzej Kaczmarkiewicz wręczył nagrody i wyróżnienia za udział w konkursie różańcowym.

Przygotowała – p. Agnieszka Giernalczyk

Zdjęcia – p. Łukasz Strzelczyk

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Accessibility