PostHeaderIcon podziękowanie

Kolejny projekt poparty. Dziękujemy!

Wszystkim nauczycielom, rodzicom uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu i innym mieszkańcom naszego miasta, którzy w tegorocznym głosowaniu do Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza oddali swój głos na Projekt: Modernizacja nawierzchni dziedzińca na terenie Szkoły Podstawowej nr 12 przy ul. Długosza 14 składamy gorące podziękowanie za poparcie przedsięwzięcia.
W sposób szczególny dziękujemy wnioskodawcy – pani Dyrektor Małgorzacie Gałczyńskiej i wszystkim osobom zaangażowanym w promocję naszego projektu.
Z niecierpliwością czekamy na realizację projektu, który przyczy-ni się do poprawy bezpieczeństwa i walorów estetycznych terenu dziedzińca szkolnego.
Dziękujemy!

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Accessibility