PostHeaderIcon relacja

Pożegnanie uczniów kl. 8

Niezwykle wzruszający przebieg miała uroczystość pożegnania ósmoklasistów. Scenariusz tego spotkania przygotowały p. Beata Galant i p. Krystyna Witasiak wraz z uczennicami kl. 7.

Ósmoklasiści poczuli się jak podczas odprawy przed odlotem, w końcu wylatują z portu „szkoła podstawowa” i w zależności od własnego wyboru dolecą do „szkoły branżowej”, „technikum”, bądź „liceum”. Przez tę ostatnią odprawę przeprowadziły ich stewardessy, koleżanki z klasy 7.

Uczniowie, rodzice, nauczyciele i inni zaproszeni goście mogli m. in. posłuchać ciekawych opisów charakteryzujących poszczególnych absolwentów oraz… spróbować odgadnąć nazwiska nauczycieli po cytatach ich wypowiedzi.

Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów, medale za osiągnięcia sportowe oraz inne podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły. Dyrektor Małgorzata Gałczyńska pogratulowała rodzicom uczniów, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce oraz podziękowała za aktywny udział w życiu szkoły.

Na koniec ze łzami w oczach ósmoklasiści zaśpiewali „Piosenkę Absolwenta”.

Przygotowała – p. Agnieszka Giernalczyk

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Ekologia
Accessibility