PostHeaderIcon rajd

Zwycięzcy XI finału
projektu o kaliskich legendach

6 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się rajd „Gwieździstym szlakiem kaliskich legend”. Uczniowie wyruszyli na trasy szkolnego rajdu z kartami zadań, które musieli wykonać w oparciu omówioną w tym roku szkolnym legendą kaliską.
Po powrocie na uczestników rajdu czekał smaczny poczęstunek. W tym czasie jury zliczało punkty, by ogłosić zwycięzców po rozstrzygnięciu wszystkich konkursów i rajdu.
Wśród uczniów klas I-III puchar Dyrektora szkoły za zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej projektu zdobyła klasa 2b z wychowawcą – p. Renatą Ossowską. W klasach IV-VIII zwyciężyła klasa 4a z wychowawcą – p. Agnieszką Giernalczyk. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Accessibility