PostHeaderIcon Migający uczniowie

Migający uczniowie

Uczniowie kl. 3b zakończyli udział w projekcie „Migające przedszkola, migające szkoły”. W trakcie 20 spotkań dzieci dowiedziały się, jak nawiązać kontakt z osobą niesłyszącą, jaka jest różnica między osobą niesłyszącą a głuchą. Podczas zajęć prowadzonych metodą zabawy, prowadząca warsztaty – pani Karina Borkowska uczyła uczniów liczyć w języku migowym, zapoznała ich z podstawowymi zwrotami codziennego użytku oraz grzecznościowymi, nazwami zwierząt i kolorami.

Dziękujemy bardzo serdecznie za ciekawe zajęcia i wierzymy, że przygoda z językiem migowym przynajmniej dla niektórych nie skończyła się na tegorocznym projekcie.

Projekt „Migające przedszkola, migające szkoły” finansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Ekologia
Accessibility