PostHeaderIcon doradztwo zawodowe

Z wizytą u stomatologa

W ramach kształtowania prozdrowotnych nawyków uczniów oraz realizacji programu orientacji zawodowej dzieci z klasy III a  28.03.2019r. odwiedziły  gabinet stomatologiczny pani Urszuli Miling z Miling Dental Clinic.  
Podczas wizyty dzieci dowiedziały się czym zajmuje się lekarz stomatolog oraz higienistka stomatologiczna, jakich narzędzi oraz sprzętu używa podczas leczenia zębów. Panie powiedziały, co należy jeść, aby zęby były mocne i zdrowe, a także jak należy dbać o higienę jamy ustnej. Dzielni uczniowie chętnie sprawdzali jak wygodny jest fotel dentystyczny.
Po tych ciekawych zajęciach nasi trzecioklasiści na pewno nie będą bali się wizyty u dentysty i ochoczo będą zasiadali na fotelu, wiedząc, że nic złego ich nie spotka.
Bardzo serdecznie dziękujemy za miłą wizytę i ciepłe przyjęcie.

przygotowała – p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Accessibility