PostHeaderIcon relacja

Laureatki konkursu językowego

13 marca 2018 roku reprezentacja naszej szkoły w składzie: Olga Rosiewicz klasa 1a, Weronika Perońska klasa 2a i Magdalena Józefiak klasa 3b wzięła udział w XXII Kaliskim Turnieju Językowym Rebusik, organizowany pod hasłem „Savoir –vivre nigdy nie wychodzi z mody”. W konkursie wzięło udział 10 drużyn z kaliskich szkół. Wszystkie zadania dostosowano do wieku uczestników i realizowano je indywidualnie lub zespołowo. Miały one formę łamigłówek, rebusów i diagramów wymagających od uczniów znajomości zasad dobrego wychowania. Sprawdzały także spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia. Po 90 minutach zmagań ogłoszono wyniki konkursu. Uczennice naszej szkoły wykazały się dużą wiedzą. Każda z dziewcząt w swojej kategorii wiekowej otrzymała nagrodę. I tak:

Olga Rosiewicz uczennica klasy 1a
zajęła III miejsce w kategorii klas 1
Weronika Perońska uczennica klasy 2a
zajęła II miejsce w kategorii klas 2
Magdalena Józefiak uczennica klasy 3b

zajęła II miejsce w kategorii klas 3.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy!

przygotowała – p. Bogna Foluszna

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Accessibility