PostHeaderIcon apel

Święto Odzyskania Niepodległości
9 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyły się uroczystości poświęcone 11. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie kl. I-III wysłuchali wierszy o treści patriotycznej, natomiast młodzież kl. IV-VIII wzięła udział w uroczystym apelu.
Akademia przygotowana została przez panią Beatę Galant, panią Krystynę Witasiak i panią Urszulę Kaczmarkiewicz oraz uczniów kl. VIII. W trakcie akademii przypomniana została historia Polski od czasów zaborów do momentu odzyskania niepodległości. Chór szkolny zaśpiewał pieśni patriotyczne.
O godz. 11.11 zgromadzeni w sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele w sposób dostojny zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”.
Na zakończenie wręczone zostały nagrody i dyplomy dla uczniów, którzy brali udział w konkursach o charakterze patriotycznym.

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Accessibility