PostHeaderIcon relacja

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Dwa dni dłużej trwały w tym roku wakacje. Nowy rok szkolny uroczyście uczniowie rozpoczęli 3 września 2018r.
Najpierw błogosławieństwa wszystkim uczniom oraz nauczycielom udzielił podczas Mszy św. ks. Włodzimierz Guzik.
Ciąg dalszy inauguracji odbywał się na dziedzińcu szkolnym, gdzie uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli i cały personel szkolny powitała pani Dyrektor Małgorzata Gałczyńska. Dzieci z kl. I poznały swoje nowe wychowawczynie, podobnie jak uczniowie kl. IV, a pani Dyrektor krótko określiła priorytety na bieżący rok szkolny.
Miłym akcentem na rozpoczęcie nowego roku szkolnego było wręczenie „Listów gratulacyjnych” od pani Marzeny Wodzińskiej (Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego) dla Magdaleny Józefiak z kl. IIIa i Mikołaja Krzykacza z kl. Va za bardzo dobre wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły w roku szkolnym 2017/2018. GRATULUJEMY

Wszystkim uczniom życzymy podobnych sukcesów na koniec właśnie rozpoczętego roku szkolnego!

Przygotowała – AG

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Accessibility