PostHeaderIcon relacja

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Nadeszła chwila długo wyczekiwana przez uczniów – zakończenie roku szkolnego, odebranie świadectwa i… wakacje.
Społeczność naszej szkoły spotkała się 22 czerwca, by pożegnać kolegów, koleżanki, Dyrekcję, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Jak co roku najpierw wszyscy chętni przybyli do Kościoła pw. bł. Matki Teresy z Kalkuty, by podziękować za miniony rok szkolny, wszystkie sukcesy i radości oraz okazaną pomoc, wsparcie w trudnych chwilach nie tylko na lekcjach.
Oficjalna część uroczystości miała miejsce na dziedzińcu szkolnym, gdzie panie Dyrektor wręczyły nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę uczniowską. Dzieci i młodzież zostały odznaczone tarczami „Wzorowego ucznia” i „Ambasadora kultury”, otrzymały wyróżnienia za zaangażowanie w życie szkoły, udziały w konkursach, czy reprezentowanie szkoły poprzez udział w licznych zawodach sportowych.
Pani Dyrektor w imieniu swoim i innych nauczycieli podziękowała również rodzicom szczególnie zaangażowanym w przedsięwzięcia szkoły.
Wzruszeń i radości nie brakowało. Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy radosnych, słonecznych wakacji i zapraszamy wypoczętych we wrześniu!

Do zobaczenia!

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Accessibility