PostHeaderIcon apel

Bezpieczne wakacje

W ostatnim dniu przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klas młodszych spotkali się w sali gimnastycznej, by obejrzeć wakacyjną inscenizację przygotowaną przez uczniów klasy 3c. Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki wakacyjne, przypominając wszystkim o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu, by bez przeszkód i w pełni zdrowym wrócić we wrześniu do szkoły. Na szczególną uwagę zasługiwały także stroje występujących, maski specjalnie do tego występu przygotowały panie ze świetlicy szkolnej. Uczniom kl. 3c i nauczycielom pomagającym przy tworzeniu inscenizacji serdecznie gratulujemy udanego występu, a wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!

A już po wakacjach nastąpi zmiana w składzie Samorządu Uczniowskiego kl. I-III. Po przeprowadzonych wyborach najwięcej głosów zdobyli uczniowie – Maja Szereda, Maja Klinke, Lebioda, Dawid Bieliński. To właśnie oni zostaną nowymi przedstawicielami uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Accessibility