PostHeaderIcon apel

Teleexpress Dwunastki

Wielkimi krokami zbliżmy się do zakończenia roku szkolnego, dlatego też nadszedł czas podsumowań osiągnięć naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018.
W miniony piątek, tj. 15 czerwca 2018 r., spotkali się wszyscy uczniowie kl. IV-VII wraz z wychowawcami i innymi nauczycielami, i w obecności pani wicedyrektor Jadwigi Haraś obejrzeli „Teleexpress Dwunastki”.

Podczas apelu przygotowanego przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani Marty Purzyc, poznaliśmy uczniów z najwyższymi średnimi ocen, 100% frekwencją oraz laureatów poszczególnych konkursów. Członkowie SU przypomnieli kilka ważnych porad na temat bezpiecznego spędzania wakacji, by po letniej przerwie cało i zdrowo rozpocząć nowy rok szkolny.

 

 

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Accessibility