PostHeaderIcon konkurs plastyczny

FINAŁ KONKURSU
„Przysłowia i powiedzenia o wodzie”

8.06.2018 odbyło się podsumowanie  Konkursu Plastycznego „Przysłowia i powiedzenia o wodzie”, którego organizatorem było Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Kaliszu.

Finał odbył się na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Kaliszu.
II miejsce przyznano Kacprowi Pajerowi z klasy 5b, III miejsce zdobył Natan Skupiński z klasy 4a, wyróżnienia i piękne nagrody otrzymali również: Maja Mikołajewska 4b, Alex Dudek z 4b, Filip Lipke z 4c, Wiktoria Kościelak 5a, Paulina Michalak z 5b oraz Wiktor Wolny z 5b.

Z prac finalistów przygotowano wernisaż, na którym zaprezentowano dzieła uczestników konkursu.

Kolejnym punktem programu była lekcja „Skąd kaliszanie biorą wodę w kranie”, zwiedziliśmy również  stację i dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy na temat wody. To miłe spotkanie zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
Gratulujemy zwycięzcom!

Przygotowała – p. Katarzyna Lasek

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Accessibility