PostHeaderIcon relacja

 Szkolny Dzień Sportu

Każdego roku o tej porze w naszej szkole organizowany jest Dzień Sportu. Nie inaczej było i tym razem.
Uczniowie przyszli do szkoły w sportowym stroju, gotowi do zdrowej rywalizacji w przygotowanych dla nich konkurencjach.
Dzieci z klas młodszych rozpoczęły ten dzień od przygotowania i zjedzenia zdrowego śniadania, następnie wykonały plakaty promujące zdrowy tryb życia, a po tym uczestniczyli w konkurencjach sportowych.

Młodzież z kl. IV-VII rywalizowała w skoku w dal, skokach na skakance, ćwiczeniach na mięśnie brzucha, biegach z klockami i innych. Wszystko odbywało się w wyśmienitych nastrojach i zgodnie z zasadą fair play. Na koniec wręczono dyplomy i nagrody za zwycięstwo na poszczególnych poziomach klas.

Tego dnia wszyscy chętni uczniowie (kl. I-VII) na dziedzińcu szkolnym zatańczyli Zumbę.

Przygotowała – p, Agnieszka Giernalczyk

 

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Opcje dostępności strony