PostHeaderIcon świetlica

Święto Mamy i Taty

Dzieci uczęszczające do naszej świetlicy szkolnej, razem z wychowawczyniami, przygotowały dla rodziców przedstawienie z okazji Dnia Matki i Ojca. Część artystyczna składała się z krótkiej scenki tematycznej, po której dzieci pięknie zadeklamowały wierszyki i zaśpiewały piosenki. W całość wkomponowane były dwa tańce. A w tym wszystkim najwięcej było… miłości, którą dzieci tymi prostymi słowami chciały wyrazić.
Licznie zgromadzeni rodzice oklaskiwali swoje pociechy gromkimi brawami i fotografowali, niczym gwiazdy Hollywood.
Mamusie i Tatusiowie zostali na zakończenie obdarowani przez świetlików własnoręcznie przygotowanymi certyfikatami dla „Najsłodszej Mamy” i „Najwspanialszego Taty”.

Przygotowała – p. Agnieszka Giernalczyk

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Opcje dostępności strony