PostHeaderIcon relacja

Lekcja geografii

„Wyspa Moja – wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii” – z takim tematem zmierzyli się uczniowie kl. 6b na przygotowanej przez panią Ewę Jasińską pokazowej lekcji geografii. Zajęcia wzbogacone różnymi środkami dydaktycznymi urozmaiciły młodzieży pracę w grupach, w których poszukiwali odpowiedzi na wpływ energii na życie ludzi w krajach rozwijających się, czy zależności wykorzystywania źródeł energii od warunków przyrodniczych.
Zajęcia przygotowane przez panią Ewę Jasińską dostarczyły uczniom kolejnej porcji wiadomości i ciekawostek, a zaproszeni goście z zainteresowaniem oglądali pracującą młodzież oraz prowadzenie zajęć z wykorzystaniem ciekawych środków dydaktycznych (mapy, globusy, tabele).

Przygotowała – p. Agnieszka Giernalczyk

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Opcje dostępności strony